Informacja dla rodziców

Bardzo prosimy, aby tytuł przelewu za wyżywienie zawierał informację takie jak: imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy do której należy dziecko.

Wejście nr 2 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony PSP w Jedni- Letnisko Godzina zebrania z rodzicami 15.15 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku Oddział II Zielone Żabki Rok szkolny 2020/2021 Wychowawca – Beata Strojek-Woźniak Nauczyciel – Joanna Maliborska ; pomoc nauczyciela – Marzena Tomczyk

Barański Antoni Bator Milan Bernat Szymon Cieślak Amelia Deja Cezary Działkiewicz Marcel Gniaździński Piotr Janowska Łucja Teresa Jończyk Krystian Kasendra Zuzanna Kowalski Filip Kuropieska Joanna Laskowska Lena Maciejewska Kaja Maliborska Hanna Ewa Piwowarczyk Dawid Prygiel Małgorzata Stachurski Józef Szewczyk Hanna Szpilski Leon Szubska Aniela Ślusarczyk Dominik Ślusarczyk Weronika Wasiak Kacper Wolak Jan

Wejście nr 2 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony PSP w Jedni- Letnisko Godzina zebrania z rodzicami 16.00 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku, Oddział V „Sówki” Rok szkolny 2020/2021 Wychowawca – Klaudia Sowa Nauczyciel – Monika Raciborska ; pomoc nauczyciela – Hanna Kucharska

Borkowski Wiktor Chochół Antoni Oliwier Golczewski Wojciech Jakub Grabowski Szymon Grzywacz Hanna Kaca Antoni Kalińska Barbara Natalia Karolik Zofia Kołodziejczyk Pola Alicja Kosiec Maksymilian Krawczyk Julia Kudelski Antoni Kudelski Jan Leśnowolska Joanna Maj Antonina Słomka Jakub Słomka Wojciech Spasińska Pola Stachurski Kazimierz Szczubiecki Wojciech Turek Nadia Urban Maria Wojdat Miłosz

Wejście nr 1 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony ul. Słonecznej 5/1 Godzina zebrania z rodzicami 15.45 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku Oddział IV Pszczółki Rok szkolny 2020/2021 Wychowawca – Marzena Krawczyk Nauczyciel- Aleksandra Jaworska ; pomoc nauczyciela – Dorota Grabowska

Borkowska Kaja Chmielewska Julia Faryna AleksanderJerzy Głogowski Aleks Karol Jakiel Jan Ludwik Janas Pola Jemioł Marcelina Jędra Nikola Kupidura Zuzanna Kusińska Katarzyna Łukaszewicz Franciszek Marchewka Hanna Michowska Natalia Mróz Antoni Nowoświatłowska Julia Osiński Piotr Osiński Wojciech Pająk Małgorzata Pawlicka Rozalia Julia Rolczak Oliwia Liliana Sałaciński Grzegorz Sałata Stanisław Sętkowska Adela Snoch Wojciech Spasiński Tymoteusz

Wejście nr 1 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony ul. Słonecznej 5/1 Godzina zebrania z rodzicami 16.30 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku Oddział VII „Motylki” Rok szkolny 2020/2021

Borkowska Maja Czarnecka Aniela Deja Milena – Ewa Górka –Bujała Amelia Górka Stanisław Jarosz Szymon Wojciech Kowalczyk Zuzanna Michałowski Mateusz Mosionek Jan Popławska Marta Rolczak Laura Sot Julia Stachera Zuzanna Stój Oliwia Wikiert Adam Wiesław Zuch Antonina

Wejście nr 1 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony ul. Słonecznej 5/1 Godzina zebrania z rodzicami 15.30 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku Oddział III „ Misiaczki „ Rok szkolny 2020/2021 Wychowawca – Agnieszka Skrzypczyk Nauczyciel – Aleksandra Jaworska ; pomoc nauczyciela – E. Maciejewska

Jankowski Fabian Kęska Jadwiga Kowalska Hanna Maria Lipiński Bartosz Maciejewska Marcelina Maziarek Antoni Mąkosa Hanna Ewa Napiórkowski Oskar Igor Płatos Natan Reguła Adam Różańska Zuzanna Rudawski Natan Sosnowski Szymon Stachowicz Amelia Suchecki Antoni Szewczyk Aleksander Tomaszewski Piotr Tomczyńska Oliwia Urbańska Natalia Węsek Tomasz Wosztyl Adam Zając Antoni Żaczek Oliwier

Wejście nr 2 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony PSP w Jedni- Letnisko Godzina zebrania z rodzicami 15.00 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku Oddział I Krasnoludki Rok szkolny 2020/2021 Wychowawca – Aneta Kisiel

Bąk Wiktor Belowska Kinga Borowska-Pudłowska Maja Bzikot Iga Chmielewski Jan Golberg Franciszek Krzysztof Graczyk Piotr Gryz Zofia Amelia Jakubiak Franciszek Jakubowska Antonina Laskowski Jakub Piotr Marchewka Amelia Mąkosa Jagoda Anna Muszyńska Laura Pachocka Zofia Pasek Katarzyna Pestka Jeremi Władysław Potera Zofia Romanowska Wiktoria Tomaszewska Marcelina Wasiak Amelia Wasiak Natalia Wrzeszcz Alicja Żaczek Nikodem

Wejście nr 2 do budynku Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko od strony PSP w Jedni- Letnisko Godzina zebrania z rodzicami 16.15 Lista uczniów Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku Oddział VI „ Biedroneczki” Rok szkolny 2020/2021 Wychowawca – Aleksandra Płatos-Szpilska Nauczyciel- Monika Raciborska ; pomoc nauczyciela – Marzena Sowińska

Bednarek Małgorzata Bernat Mateusz Chmura Liliana Czarnecki Karol Dusińska Liliana Nina Fituch Kacper Golberg Jan Andrzej Gryz Miłosz Tadeusz Jędrzejewski Kacper Kalbarczyk Zuzanna Kiraga Wojciech Kosiec Zuzanna Laskowski Szymon Piotr Mąkosa Pola Mirecka Maja Muszyński Leon Olszówka Lena Lidia Parys Zofia Stachowicz Antoni Szpilska Laura Szubska Maria Świątek Nina Rita Tomaszewska Antonina Wasiak Marcel Wolak Barbara Jadwiga