Wioska Indiańska „Panoka” 2014

Wioska Indiańska „Panoka” 2014

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wyprawę do świata Indian Północnoamerykańskich. Podekscytowane, na długo przed wyjazdem nie mogły się doczekać wycieczki do Indiańskiej Wioski „Ponoka”, znajdującej się w… Augustowie, niedaleko Kozienic. Dzielny „Indianin” opowiadał naszym przedszkolakom fascynujące historie o życiu Indian, o ich zwyczajach, polowaniu, spożywaniu posiłków, szacunku do przyrody. Dzieci zobaczyły kopie i repliki oryginalnych wyrobów sztuki Rdzennych Amerykanów. Uczyły się strzelać z łuku i bardzo chętnie zdecydowały.

Festyn Rodzinny 2014

Festyn Rodzinny 2014

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas II Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę 7 czerwca 2014r w na terenie naszego Przedszkola. Festyn zorganizowany przy współudziale rodziców, przy wsparciu licznych sponsorów. Impreza rozpoczęła się występem przedszkolaków, które przedstawiły krótki program artystyczny z Okazji Dnia Mamy i Taty. W ofercie były atrakcje dla dzieci i rodziców. Można było zobaczyć pokaz sprawności.

Hula Park 2014

Hula Park 2014

3 czerwca 2014r. przedszkolaki z Przedszkola w Jedlni – Letnisko wraz ze swoimi paniami uczestniczyły we wspaniałej wycieczce do Centrum Zabaw „Hula Park” w Radomiu. Wycieczka zorganizowana była z okazji Dnia Dziecka. Podczas 2 – godzinnego pobytu dzieci mogły bawić się na licznych zjeżdżalniach, konikach, trampolinach czy kolorowych basenach z kuleczkami. Był to dzień pełen atrakcji i zabaw dla naszych maluchów, było także malowanie twarzy i dla każdego przedszkolaka dmuchane.