Święto Polskiej Niezapominajki

Święto Polskiej Niezapominajki 2015

Jak co roku, 24 maja w Ośrodku Edukacyjnym Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko odbyły się ogólnopolskie obchody święta niezapominajki. Nasze przedszkole z dumą i radością już po raz kolejny w obchodach tych uczestniczyło.

Rozstrzygnięcie konkursu „Mój ulubiony bohater bajkowy”

http://www.sloneczna.edu.pl/wp-content/uploads/konkurs_2015_03.jpghttp://www.sloneczna.edu.pl/wp-content/uploads/konkurs_2015_03.jpgRozstrzygnięcie konkursu „Mój ulubiony bohater bajkowy” 2015

Dnia 21.05.2015r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.” Mój ulubiony bohater bajkowy”. Do konkursu zgłoszono jedenaście prac wykonanych różnorodną techniką plastyczną. Jury miało ciężki wybór, po długiej naradzie nagrodziło najciekawsze prace: I – miejsce – Grzegorz Jakiel z grupy II II – miejsce – Julia Kupidura z grupy III III – miejsce – Maciej Skóra z grupy III Laureaci konkursu i wszystkie dzieci biorące udział w konkursie.

Cała Jedlnia czyta dzieciom

Cała Jedlnia czyta dzieciom 2015

W ramach akcji „Cała Jedlnia Czyta Dzieciom” gościliśmy w przedszkolu specjalnych gości, którzy codziennie czytali dzieciom inną bajkę. Całą akcję rozpoczęła Mama naszego kolegi Antosia Rozwadowskiego w poniedziałek, czytając nam „Jasia i Małgosię”, następnie Babcia naszej koleżanki Ady Zagożdżon zawitała do nas we wtorek z bajką „Trzy świnki” , kolejny dzień przyniósł kolejną niespodziankę gdyż odwiedziła nas Pani Bibliotekarka przynosząc bajkę „Śpiąca Królewna”, w czwartek Ksiądz Proboszcz Andrzej Margas przeczytał.