Wycieczka do Szkoły Muzycznej.

Wycieczka do Szkoły Muzycznej.

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Szkoły Muzycznej w Radomiu na koncert pt „Zima”, gdzie mogły wsłuchać się w piękne głosy instrumentów, obserwować występy dzieci i poznać różne instrumenty muzyczne. Pełne wrażeń i muzycznych marzeń dzieci wróciły do przedszkola, gdzie podczas popołudniowych zajęć z radością opowiadały o przeżyciach towarzyszących im podczas koncertu.

Spotkanie wigilijne.

Spotkanie wigilijne.

Wigilia to najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W naszym przedszkolu również. I już tradycyjnie w tym dniu najstarsze przedszkolaki przedstawiły „Jasełka”. Tym razem grupa „Pszczółki” ubrana w piękne stroje, wierszem i piosnką opowiedziały historię narodzin Jezusa. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy, wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.

Dziękujemy rodzicom.

Dziękujemy rodzicom.

Kochani Rodzice, dzięki Waszej dobroci i Waszemu wsparciu udało nam się pozyskać nowe zabawki na patio. Serdecznie Dziękujemy.

Świąteczna paczka.

Świąteczna paczka.

Jak co roku w okresie świątecznym zachęcamy rodziców naszych przedszkolaków do pomocy innym. W tym roku wzięliśmy udział w akcji „Świąteczna Paczka”. Nasze Przedszkole objęło pomocą dwie rodziny wielodzietne. Zaangażowanie rodziców i nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty. Zebraliśmy żywność i artykuły higieniczno – sanitarne. Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Świąteczna Paczka”.