Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. W dniu 24.11.2017r. przedszkolaki z grup: Krasnoludki, Zielone Żabki oraz Misiaczki i Pszczółki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Uroczysty dzień rozpoczął.

Konkurs rozstrzygnięty „Zdrowe odżywianie w literaturze dziecięcej”.

Konkurs rozstrzygnięty „Zdrowe odżywianie w literaturze dziecięcej”.

Wyniki konkursu pt.”Zdrowe odżywianie w literaturze dziecięcej”: W kategorii wiekowej 3-4 latki: miejsce I Berenika Banasiak miejsce II Szymon Sułecki miejsce III Anastazja Spasińska W kategorii wiekowej 5 latki: miejsce I Amelia Domagalska miejsce II Hania Sternicka miejsce III Amelia Stachurska Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Zapraszamy do galerii.

Wycieczka do teatru „Zaczarowany ołówek”.

Wycieczka do teatru „Zaczarowany ołówek”.

14 listopada dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Radomia aby obejrzeć spektakl teatralny pt.”Zaczarowany ołówek” przygotowany przez Teatr Młodego Widza z Wolimierza. Barwna scenografia, piękne kostiumy, wspaniała gra aktorska, efekty świetlne oraz interesująca fabuła dotycząca rozwiązywania konfliktów, wiary w siebie i walki z przeciwnościami losu, bardzo się widzom podobała i dostarczyła wielu wrażeń. Główny bohater Michaś za pomocą czarodziejskiego ołówka otrzymanego od maga, pokonywał wszystkie przeszkody jakie napotkał. Pewnego.

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu.

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu.

10 listopada w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Spotkanie przygotowały dzieci z grupy „Krasnoludki” oraz „Zielone Żabki” pod opieką nauczycielek: Anety Kisiel i Beaty Strojek – Woźniak. Szacunek i miłość do Ojczyzny dzieci wyraziły poprzez recytację wierszy i pieśni o charakterze patriotycznym. Galowe stroje, biało – czerwone kotyliony oraz wystrój sali dopełniły podniosłą atmosferę uroczystości. Ten szczególny dzień skłania do refleksji na temat patriotyzmu. A co.

Warsztaty plastyczne z rodzicami ” Jesienne Spotkanie”.

Warsztaty plastyczne z rodzicami ” Jesienne Spotkanie”.

03.11.2017r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne z rodzicami pt. „Jesienne spotkanie”. Spotkanie rozpoczęło się występem Zielonych Żabek, które pięknie zaprezentowały swoje role. Następnie dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do pracy plastycznej której tematem przewodnim było przedstawienie pt.”Jesienne spotkanie”. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do domu. Relacje z tego dnia można obejrzeć w naszej galerii. Zapraszam serdecznie.

„Jesienne spotkanie”w Żabkach.

„Jesienne spotkanie”w Żabkach.

W ramach programu autorskiego pt.”Przedszkolaki bawią się w teatr” grupa Zielone Żabki przedstawiła dla swoich kolegów i koleżanek przepiękny teatrzyk pt.” Jesienne spotkanie”.Dzieciom bardzo się podobało i z radością wrócili do swoich sal. Czekamy z niecierpliwością na następne występy kolejnej grupy przedszkolnej. Zapraszamy do galerii.