Dzień Kobiet w przedszkolu.

Dzień Kobiet w przedszkolu.

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów…                        Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi.

Walentynki w „Manufakturze Cukierków”.

Walentynki w „Manufakturze Cukierków”.

Grupa Zielone Żabki z okazji walentynek wybrała się na wycieczkę do manufaktury „Słodka Robotka” w Radomiu. Dzieci miały okazję poznać tajniki powstawania słodkich pyszności a także wykonać samodzielnie lizaki i cukierki.

Walentynki.

Walentynki.

Dnia 14 lutego 2018 roku odbyły się w grupie „Misiaczków i Pszczółek” wspólne zabawy Walentynkowe. Wysłuchaliśmy ciekawego opowiadania, rozwiązywaliśmy ,,bajecznie bajkowe” zagadki, wspólnie tańczyliśmy i bawiliśmy się przy muzyce. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca . Na koniec dzieci : – z każdej z grup namalowały ogromne serca korzystając – z dostępnych materiałów plastycznych. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz.

Dzień Babci i Dziadka wspaniała to gratka.

Dzień Babci i Dziadka wspaniała to gratka.

„Dzień Babci i Dziadka” to coroczna impreza na którą chętnie przychodzą nie tylko dziadkowie. To wydarzenie rodzinne, podczas którego dzieci pod okiem nauczycielki przygotowały wiersze, tańce i piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”. Na koniec uroczystości wnuki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek,.

Podziękowania dla rodziców.

Podziękowania dla rodziców.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wsparcie i udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym przeprowadzonym w naszym przedszkolu. Zebrane pieniądze przeznaczone zostały na zakup nowych zabawek dla dzieci na naszym patio. Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie. Przedszkolaki na pewno będą z chęcią korzystały z nowych zabawek.

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 02.02.2018r. w Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu.