REKRUTACJA 2019/2020

REKRUTACJA  2019/2020

Więcej informacji dowiecie się Państwo zaglądając do zakładki: „Informacje – rekrutacja” lub „Informacje –  dla rodziców –  pliki do pobrania”. Zapraszamy serdecznie.

Wspaniała zabawa przedszkolaków w Hula Parku.

Wspaniała zabawa przedszkolaków w Hula Parku.

11 marca 2019r., grupa „Zielone Żabki” oraz „Misiaczki” wraz ze swoimi paniami wybrały się do Centrum Zabaw Hula Park w Radomiu. Tam dzieciaczki uczestniczyły we wspaniałej zabawie. Podczas 2 – godzinnego pobytu dzieci mogły bawić się na licznych zjeżdżalniach, konikach, trampolinach czy kolorowych basenach z kuleczkami. Był to dzień pełen atrakcji i zabaw dla naszych maluchów, było także malowanie twarzy. Dzieciaki na pewno przez długi czas nie zapomną tak wspaniałego.

8 marca Dzień Kobiet.

8 marca Dzień Kobiet.

Z okazji Święta Kobiet, 8 marca w piątek, jak co roku, w naszym przedszkolu świętowały wszystkie panie i dziewczynki. Chłopcy bardzo starali się tego dnia być wyjątkowo grzeczni i mili. Mali mężczyźni z grupy „Krasnoludki”, „Zielone Żabki”, „Misiaczki”, „Pszczółki”, „Kotki” oraz „Sówki” przygotowali na ten dzień niespodzianki – laurki z motywem kwiatka i wręczyli je swoim koleżankom z grupy oraz pani dyrektor, paniom wychowawczyniom oraz pozostałym paniom pracującym w przedszkolu..

„Bal na sto par”

„Bal na sto par”

W dniu 26. 02. 2019 r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci . Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć.

Musical „ Mała syrenka w niejednej piosence”.

Musical „ Mała syrenka w niejednej piosence”.

Dnia 18 lutego 2019 dzieci z 4 grup przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do radomskiego „Urzędu Miasta”, aby obejrzeć musical pt.: „O małej syrence w niejednej piosence”. To bajka adresowana do najmłodszych widzów, a jej tematem przewodnim była miłość oraz pogoń za marzeniami. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie, a wspaniała muzyka, zabawni aktorzy oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały ich uwagę, wywołując na wielu twarzach prawdziwy zachwyt oraz uśmiech. Była.