Przedszkolaki dla WOŚP.

Niedziela  12.01.2020 r. była najgorętszym zimowym dniem w całym kraju. W tym dniu wszystkich ogarnęła gorączka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My również przyłączyliśmy się do finału Orkiestry poprzez swój udział i występ.  Na scenie  przy udziale ogromnej publiczności zaprezentowaliśmy  układy taneczne pod kierunkiem Pani od zajęć tanecznych Angeliki Mazur. Cieszymy się, że  swoim udziałem mogliśmy wspomóc ten szczytny cel i obiecujemy, że za rok też będziemy, bo przecież gramy do.

Niesamowity gość w Zielonych Żabkach.

        Podczas wigilijnego spotkania odwiedziła nas Claudia Jończyk siostra naszego kolegi i jednocześnie nasza absolwentka, która uczęszcza do Szkoły Muzycznej w Radomiu. Claudia zagrała dla swoich młodszych kolegów i koleżanek mały koncert wykonując znane im kolędy i pastorałki . Zielone Żabki słuchały z zapartym tchem i oczywiście czekamy na więcej. Dziękujemy.

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu.

Jasełka – historia narodzenia Jezusa w wykonaniu dzieci zawsze jest wzruszająca. U nas przygotowują je zawsze dzieci z najstarszej grupy. W tym roku wystawiły je dzieci z grupy ,,Pszczółki”. Piękne stroje, wzruszające kolędy i niesamowity świąteczny nastrój towarzyszył temu występowi. Wszystkie dzieci z zapartym tchem wpatrywały się w występ starszych kolegów i koleżanek. Następnie dzieci rozeszły się do swoich sal aby uczestniczyć w uroczystych grupowych wigiliach. Wspólne śpiewanie kolęd, choinka,.

W oczekiwaniu na Mikołaja.

Tradycyjnie 6 grudnia przedszkole odwiedził Święty Mikołaj ze wspaniałymi prezentami dla wszystkich dzieci. Po emocjonującym oczekiwaniu a potem spotkaniu z Mikołajem dzieci w poszczególnych grupach witały Mikołaja wierszem lub piosenką, a On w zamian wręczał każdemu prezent. Ważnym elementem spotkania było również robienie pamiątkowych zdjęć z Mikołajem – zarówno grupowych jak i indywidualnych. Kiedy ostatni prezent został już wręczony Gość pożegnał się z dziećmi i obiecał, że wróci za rok,.

Wysyłamy listy do Świętego Mikołaja- wycieczka na pocztę.

       W oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja, dzieci z grupy Zielone Żabki i Biedroneczki, postanowiły napisać do Niego list. W liście przedszkolaki opisały to, co pragnęłyby dostać w te święta… Po napisaniu listu, z pomocą swojej pani dzieci zaadresowały kopertę, z którą wybrały się razem na pocztę.Po przybyciu na miejsce pani kupiła znaczki, które dzieci przykleiły na kopercie. Najwięcej radości sprawiło naszym przedszkolakom wrzucanie listu do skrzynki!!!   .