Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci.

23 czerwca „Dzień Taty”.

Lista dzieci przyjętych  do Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko na rok szkolny 2020/2021 w  postępowaniu uzupełniającym:

Lista dzieci przyjętych  do Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko na rok szkolny 2020/2021 w  postępowaniu uzupełniającym: 1. Jakiel Jan Ludwik 2.Marchewka Hanna 3.Pawlicka Rozalia Julia 4. Snoch Wojciech

1 czerwca – Dzień Dziecka.

Kochane Przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha, od rana do wieczora, nieustannego odkrywania piękna świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz szybkiego radosnego i bezpiecznego powrotu do naszego Przedszkola. Życzy Dyrekcja i cały Personel Przedszkola.

Lista dzieci zakwalifikowanych  do Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko na rok szkolny  2020/2021 w  postępowaniu uzupełniającym.

Lista dzieci zakwalifikowanych  do Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisko na rok szkolny  2020/2021 w  postępowaniu uzupełniającym. 1. Jakiel Jan Ludwik 2.Marchewka Hanna 3.Pawlicka Rozalia Julia 4. Snoch Wojciech