Kosmetyczka u misiaczków.

KOSMETYCZKA U MISIACZKÓW
W czwartek, 4 maja odwiedziła nas mama Julci – pani Natalia, która jest kosmetyczką.
Pani kosmetyczka wyjaśniła dzieciom na czym polega jej zawód. Opowiedziała o higienie
i potrzebie dbania o zdrowie i wygląd. Dzieci poznały trudne nazwy – manicure i pedicure. Pani Natalia zaprezentowała również przybory niezbędne w jej pracy, między innymi: pęsety, miseczkę do manicure, różne kosmetyki, wzorniki dostępnych lakierów, lakiery do paznokci. Te ostatnie wzbudziły duże zainteresowanie wśród dziewczynek. Małe panienki chętnie poddały się zabiegom upiększania. Pani kosmetyczka malowała paznokcie małym damom oraz wykonała delikatny makijaż. Dziewczynki były zachwycone. W podziękowaniu za wkład oraz zaangażowanie naszego gościa, chłopcy wręczyli pani Natalii własnoręcznie wykonaną laurkę. Dziękujemy za przybycie.