Dzień Zielony.

Ogórki zjadamy i dobre humorki mamy.

W ramach programu autorskiego pt.”Kolorowe dni w przedszkolu” w środę obowiązywał w naszym przedszkolu strój zielony – w związku ze świętem ogórka. Z tej okazji wszyscy przynieśli z domu ogórki : duże, małe, grube, chude, proste, zakrzywione. Jedno miały wspólne – były absolutnie zielone. A wszystkie jedynkowe przedszkolaki bardzo lubią ogórki.
W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło zielonych atrakcji !!! Dzień był pełen niespodzianek. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki słowne i obrazkowe, a także dotykowe i smakowe, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Z wielką ochotą układały na talerzykach obrazki z kawałków zdrowego i chrupiącego ogórka, które następnie zostały zjedzone przez dzieci z wielkim apetytem.
Zapraszamy do galerii..