Zielone Żabki w bibliotece.

W ramach akcji „Cała Jedlnia czyta dzieciom” Żabki zawitały po raz kolejny do biblioteki.
Pani bibliotekarka omówiła potrzebę codziennego czytania dzieciom w domu, ograniczania oglądania telewizji i korzystania z komputera a także monitorowania oglądanych przez dzieci programów telewizyjnych i Internetu. Celem wizyty było rozwijanie wśród dzieci zainteresowań literaturą dziecięcą i zachęcanie rodziców do czytania dzieciom. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Dlatego nasi mali goście wysłuchali wierszy „Lokomotywa” i „Bambo” J.Tuwima czytanych przez panią Aleksandrę Rusinek.Pani Beatka wypożyczyła książkę, którą przeczytała nam na leżakowaniu.

Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i zakładką do książki otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas, aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.Dziękujemy.