Zakończenie roku.

Zakończenie roku.

Dnia 21.06.2018r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego z udziałem Wójta Gminy Jedlnia – Letnisko Pana Piotra Leśnowolskiego oraz kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Moniką Ozimek.
Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki
i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście, rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały od Wójta Gminy słodki
upominek a od wychowawcy dyplomy i nagrody ukończenia oddziału przedszkolnego.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.