Akademia z okazji 11 listopada zapadnie w pamięci przedszkolaków.

Akademia z okazji 11 listopada zapadnie w pamięci przedszkolaków.

09 listopada o godzinie 11.11 w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się na patio, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.
Program artystyczny przygotowały dzieci z grup starszych tj. Pszczółki, Kotki oraz Sówki. Na akademię zostali zaproszeni rodzice, koleżanki i koledzy z grup młodszych oraz pani Dyrektor z całym personelem przedszkolnym.
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Zapraszamy do galerii.