Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W dniu 23 listopada dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.            W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego pluszaka. Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, zielone… A każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawę rozpoczęliśmy od przywitania dzieci z ich przyjaciółmi – misiami. Dzieci poznały historię święta, zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedźwiedzi, słuchały wierszy i opowiadań  o misiach; przypomnieliśmy sobie ulubionych bohaterów literackich takich jak: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek,          Miś Paddington, Coralgol. Przedszkolaki, uczestniczyły w zabawach dydaktyczno-ruchowych, tanecznych, z radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Na podwieczorek zaś „czekały” misiowe ciasteczka- Lubisie.
Dzień Pluszowego Misia dostarczył naszym milusińskim mnóstwa pozytywnych wrażeń, radości i wspólnej zabawy.