Walentynki

Walentynki to okazja do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. W naszym Przedszkolu bawiliśmy się walentynkowo – dzieci ubrały się na czerwono, sale przystrojone były serduszkami, dzieci przygotowały niespodzianki swoim kolegom czy koleżankom w grupie. Serca towarzyszyły nam przez cały dzień – malowaliśmy je farbami, wydzieraliśmy z wycinanki, maluszki lepiły z masy solnej i wyciskały z foremki. Były konkursy, zagadki, zabawa przy muzyce. Najważniejsze, że nie zabrakło uśmiechu, bo przecież o to najbardziej nam chodziło. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał – szkoda, że tylko raz w roku… Wszystkim życzę dużo miłości!