8 marca Dzień Kobiet.

Z okazji Święta Kobiet, 8 marca w piątek, jak co roku, w naszym przedszkolu świętowały wszystkie panie i dziewczynki. Chłopcy bardzo starali się tego dnia być wyjątkowo grzeczni i mili.
Mali mężczyźni z grupy „Krasnoludki”, „Zielone Żabki”, „Misiaczki”, „Pszczółki”, „Kotki” oraz „Sówki” przygotowali na ten dzień niespodzianki – laurki z motywem kwiatka i wręczyli je swoim koleżankom z grupy oraz pani dyrektor, paniom wychowawczyniom oraz pozostałym paniom pracującym w przedszkolu. Wszystkim kobietkom, małym i dużym składali najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Nie obyło się także bez słodkości, które przygotowali chłopcy dla dziewczynek w podziękowaniu dla chłopców.
Dzień był pełen wrażeń i miłych akcentów. Wszystkie panie i dziewczynki jeszcze raz gorąco dziękują za życzenia i piękne laurki.