Uroczyste otwarcie nowej części przedszkola.

„Wszystko zaczyna się od przedszkola” takimi słowami Pan Wójt Piotr Leśnowolski przecinając wstęgę, jednocześnie uroczyście otworzył nową część przedszkola. Po poświęceniu nowej części budynku, której dokonał proboszcz parafii ks. Andrzej Margas, wszyscy z entuzjazmem przeszli do zwiedzania i oglądania nowych sal przedszkolnych. Na zaproszonych gości oraz zwiedzających rodziców i dzieci czekała niespodzianka na patio. Grupa „Pszczółki” pod kierunkiem Pani Marzenki Krawczyk przygotowała piękny program artystyczny. Goście wyklaskiwali rytm utworów i włączali się do śpiewu. Naturalność i zaangażowanie dzieci dostarczyły dorosłym mnóstwo radości. Uśmiechy na twarzy towarzyszyły nam cały czas.
W imieniu Pani Dyrektor, nauczycieli, całej społeczności przedszkolnej, rodziców i dzieci , dziękujemy.