Akademia z okazji Dnia Niepodległości w naszym przedszkolu.

W naszym przedszkolu 8 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się na patio odświętnie ubrane, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości oraz namawiające do dostrzegania piękna naszej ojczyzny. Wspólnie o godzinie 11.11. dumnie odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Zapraszamy do galerii.