Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu.

Jasełka – historia narodzenia Jezusa w wykonaniu dzieci zawsze jest wzruszająca. U nas przygotowują je zawsze dzieci z najstarszej grupy. W tym roku wystawiły je dzieci z grupy ,,Pszczółki”. Piękne stroje, wzruszające kolędy i niesamowity świąteczny nastrój towarzyszył temu występowi. Wszystkie dzieci z zapartym tchem wpatrywały się w występ starszych kolegów i koleżanek. Następnie dzieci rozeszły się do swoich sal aby uczestniczyć w uroczystych grupowych wigiliach. Wspólne śpiewanie kolęd, choinka, świąteczne dekoracje wprowadziły dzieci i personel  przedszkola w świąteczny nastrój. Wszyscy składali sobie ciepłe życzenia, radości, spokoju, pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Łamanie się opłatkiem, radosne kolędowanie i rozmowy przy świątecznych stołach wypełniły te radosne spotkania.

Zapraszam do galerii.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2020 Roku