Sala: Krasnoludki

Sala: Krasnoludki

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Krasnoludki” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca od godziny 15.00 do godziny 16.00.

Sala: Zielone Żabki

Sala: Zielone Żabki

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Zielone Żabki” odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 15.30 do godziny 16.30.

Sala: Misiaczki

Sala: Misiaczki

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Misiaczki” odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godziny 15.10 do godziny 16.10.

Sala: Pszczółki

Sala: Pszczółki

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Pszczółki” odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godziny 15.00 do godziny 16.00.

Nasze przedszkole istnieje już od ponad 71 lat. Przez tak długi okres czasu wielu wychowanków opuściło mury naszego Przedszkola. Ważna dla nas rzecz to śledzenie dalszych ich losów. O osiągnięciach zawodowych, sukcesach NASZYCH wychowanków dowiadujemy się poprzez: – spontaniczne spotkania na terenie przedszkola i poza nim, – współpracę ze Szkoła Podstawowa, – udział w imprezach szkolnych naszych Absolwentów, – podczas spotkania, gdy przyprowadzają młodsze rodzeństwo, – powrót do przedszkola już.