Nasi Absolwenci

Nasze przedszkole istnieje już od ponad 71 lat. Przez tak długi okres czasu wielu wychowanków opuściło mury naszego Przedszkola. Ważna dla nas rzecz to śledzenie dalszych ich losów. O osiągnięciach zawodowych, sukcesach NASZYCH wychowanków dowiadujemy się poprzez:
– spontaniczne spotkania na terenie przedszkola i poza nim,
– współpracę ze Szkoła Podstawowa,
– udział w imprezach szkolnych naszych Absolwentów,
– podczas spotkania, gdy przyprowadzają młodsze rodzeństwo,
– powrót do przedszkola już z uwagi – jako rodzic ze swoimi pociechami.

Przychodzi taki dzień w roku szkolnym, który uświadamia nam, że to koniec naszej przygody. W tym dniu dzieci zabierają ze sobą cały bagaż doświadczeń oraz wspomnień z przedszkola i wyruszają w dalszą drogę edukacyjną. Kończy się pewien etap w życiu – ciężkiej pracy, czasami porażek i licznych sukcesów, i rozpoczyna zupełnie nowy – tajemniczy, pełen niewiadomych i niespodzianek. W dzień zakończenia roku szkolnego nasi przedszkolacy stają się Absolwentami – radosnymi, samodzielnymi, pełnymi wiary i optymizmu oraz otwartymi na poznawanie otaczającego ich świata.

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych absolwentów w poszczególnych latach. Jednocześnie zwracamy się do naszych absolwentów o nadsyłanie krótkich informacji o sobie: gdzie się uczycie, jak przebiega wasza nauka, co robicie w wolnym czasie – może macie nowe zainteresowania lub hobby oraz jak wspominacie lata spędzone w Przedszkolu . Wszelkie informacje możecie przesyłać na adres poczty elektronicznej: przedszkole@sloneczna.edu.pl

Życzymy wszystkim dzieciom samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechu na każdy dzień roku.