Sale dziennego pobytu dzieci

Nasze przedszkole posiada 4 sale dziennego pobytu dzieci, każda z sal ma swoją nazwę.

Grupa I to „Krasnoludki”, grupa II to „Zielone Żabki”, grupa III to „Misiaczki”, grupa IV to „Pszczółeczki”.

Sale podzielone są na dwie części, tę do nauki ze stolikami i krzesełkami przystosowanymi do wzrostu każdego z dzieci oraz część z miękką wykładziną, przystosowaną do zabawy.
Sale dla dzieci różnią się w zależności od wieku użytkowników, wyposażeniem oraz aranżacją związaną z nazwą grupy.
W naszym przedszkolu sale są duże, przestronne, słoneczne, urządzone w przyjemnych, pastelowych barwach, a ich funkcjonalność sprawia, że dzieci czują się tutaj jak w domu.

Ponadto posiadamy salę gimnastyczną zwaną patio: jest to sala przygotowana do zajęć sportowych, występów teatralnych, artystycznych, konkursów i innych uroczystości przedszkolnych.

Ogród przedszkolny to teren ogrodzony, bezpieczny, wyposażony w piaskownice i urządzenia do zabaw, posiadające stosowne certyfikaty.

Przedstawiamy poniżej zdjęcia z poszczególnych sal.

Sala: Krasnoludki

Wychowawca mgr Aleksandra Płatos-Szpilska

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Krasnoludki” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca od godziny 15.00 do godziny 16.00.

Więcej

Sala: Zielone Żabki

Wychowawca mgr Beata Strojek-Woźniak

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Zielone Żabki” odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 15.30 do godziny 16.30.

Więcej

Sala: Misiaczki

Wychowawca mgr Agnieszka Machnio

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Misiaczki” odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godziny 15.10 do godziny 16.10.

Więcej

Sala: Pszczółki

Wychowawca mgr Marzena Krawczyk

Kontakty indywidualne z wychowawcą grupy „Pszczółki” odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godziny 15.00 do godziny 16.00.

Więcej