+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
intro baner
zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu są bezpłatne. Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez doświadczonych i wykształconych specjalistów. Podczas zajęć zapewniony jest wszechstronny rozwój mowy, usuwanie i korekcja wad wymowy.

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia mają na celu kształtowanie prawidłowej wymowy, usuwanie wad wymowy oraz poprawę komunikacji werbalnej dziecka. Zajęcia prowadzone są w każdej grupie przez mgr Edytę Prokop i mgr Irminę Kuligowską.

Zajęcia z języka angielskiego

W naszym przedszkolu wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, bowiem chcemy, aby język angielski stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny i prowadzone są w formie zabawy, w korelacji z wszystkimi obszarami edukacji. Do wprowadzenia i utrwalenia słówek i zwrotów wykorzystujemy również, w miarę możliwości, sytuacje z dnia codziennego (zabawy dowolne, posiłki, spacery itp.). Podczas zajęć koncentrujemy się głównie na nauczaniu dwóch sprawności: słuchania i mówienia. Zajęcia prowadzi mgr Monika Żywica.

Zajęcia z religii

Zajęcia z religii w przedszkolu prowadzone są w formie zabawy. Działania podejmowane mają na celu zbliżyć dziecko do boga i ludzi. Na religii często śpiewamy i rysujemy, ale przede wszystkim poznajemy Pana Jezusa. Zajęcia prowadzi mgr Barbara Łukawska.

Zajęcia z rytmiki

W naszym przedszkolu podczas zajęć dzieci uczą się piosenek, poznają różne instrumenty muzyczne. Głównym zadaniem rytmiki u dzieci w wieku przedszkolnym jest wzbudzanie ciekawości muzycznej, która z czasem przekształca się w świadome przeżywanie muzyki. Zajęcia prowadzi mgr Aleksandra Jemioł.

zajęcia dodatkowe
footer baner
intro baner

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE w Jedlni-Letnisko

+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
Facebook