+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
intro baner

23 grudnia 2023, opublikowano w Kronika wydarzeń

underline

Wspaniałe chwile w naszym przedszkolu podczas niezwykłych jasełek „Dziewczynka z zapałkami”, prezentowanych z pasją przez grupę Krasnoludków! ???? Ta poruszająca opowieść o współczuciu i trosce stworzyła niezapomnianą atmosferę, zlewając serca maluchów i dorosłych w jedno. ❤️ Dziewczynka z zapałkami stała się symbolem niesamowitej siły i współczucia, tworząc atmosferę trudną do opisania słowami. Serca maluchów i dorosłych biły w unisonie, gdy nasi mali artyści z pasją wcielali się w role, przenosząc nas w świat pełen magii i wzruszeń.

???? Na zakończenie Pani Dyrektor podzieliła się opłatkiem z całą społecznością Przedszkola, a Pan Burmistrz Piotr Leśnowolski opowiedział najmłodszym o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem ukazując tym samym przykład postawy dla młodego pokolenia i pielęgnowanie tradycji. Dziękujemy niezwykłym małym aktorom za wzruszające występy, a wszystkim, którzy wzięli udział, dzieląc tę magię w okresie świątecznym życzymy, abyście, jak zapałki serca, rozpalali ciepło, miłość i radość wobec innych. ✨

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom i rodzicom za współpracę, która sprawiła, że nasze jasełka były niezapomnianym przeżyciem. ????????

footer baner
intro baner

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE w Jedlni-Letnisko

+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
Facebook