+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
intro baner

7 stycznia 2024, opublikowano w Kronika wydarzeń

underline

Z radością ogłaszamy, że po wielu tygodniach intensywnych działań I-sza akcja charytatywna „Przedszkolaki dzieciom” organizowana przez nasze przedszkole dobiegła końca. ????????????

Był to niezwykle emocjonujący i i satysfakcjonujący czas dla nas wszystkich.❤️ Naszym celem było zorganizowanie paczek świątecznych dla dzieci z radomskiego Domu Dziecka „Słoneczny Dom” oraz dla małych pacjentów Oddziału Pediatrii z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.????????❤️ Dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci i nauczycieli udało się osiągnąć zamierzony cel. ????Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów, którzy wsparli naszą akcję. ❤️❤️Dzięki waszej hojności udało się wywołać uśmiech na twarzy dzieci ❤️Wszystkie wspólne działania przyniosły wspaniałe rezultaty. ❤️ Pani Dyrektor Katarzyna Jeromin wraz z nauczycielkami Publicznego Przedszkola w Jedlni-Letnisku jeszcze przed świętami wręczyły osobiście paczkę każdemu dziecku. Z ogromnym wzruszeniem można było zaobserwować radość w oczach milusińskich. ????????

Z przyjemnością informujemy, iż nasza inicjatywa na tym nie poprzestanie. ????❤️????W przyszłości zamierzamy kontynuować nasze dzieło i liczymy na owocną współpracę z Wami. Razem można więcej

footer baner
intro baner

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE w Jedlni-Letnisko

+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
Facebook