Z wizytą na poczcie.

Dnia 18 października Misiaczki odwiedziły Urząd Pocztowy sąsiadujący z naszym przedszkolem. Dzieci miały tam okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników poczty oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Obejrzały hol, w którym znajdują się okienka pocztowe, poznały wyposażenie poczty, zwracały uwagę na skrzynki pocztowe, worki na listy i logo poczty. Każdy przedszkolak samodzielnie wysłał pocztówkę, którą wcześniej w przedszkolu napisaliśmy do innych przedszkoli w ramach akcji „Wymiana pocztówkowa”. Wycieczka okazała się bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola z bagażem miłych wrażeń. Teraz na temat pracy Urzędu Pocztowego nasze przedszkolaki wiedzą już prawie wszystko.