22 marca 2026, opublikowano w Kronika wydarzeń
„Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno…” ![]()
![]()
Dziś przedszkolaki z radością pożegnały zimę! Dzieci wspólnie przekonywały Panią Zimę, że nadszedł już czas, aby ustąpiła miejsca Wiośnie. Było dużo śmiechu, śpiewu i wiosennej energii ![]()
Następnie, zgodnie z tradycją, cała społeczność przedszkolna wyruszyła na wspólny spacer nad Zalew, aby symbolicznie pożegnać Marzannę i pozwolić jej odpłynąć do zimowej krainy ![]()
Mamy nadzieję, że Wiosna na dobre się u nas rozgości i przyniesie słoneczne dni, radość oraz mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu ![]()
![]()
Witaj Wiosno! ![]()














+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
Facebook