+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
intro baner

Co tam słychać w przedszkolu? luty

14 lutego 2022, opublikowano w Kronika wydarzeń

underline

Motylki wykonują doświadczenie „Łowienie lodu”, podczas którego doskonalą umiejętność obserwowania oraz wyciągania wniosków.Tygryski uczą się kodowania. Zajęcia z rytmiki w grupie Zielonych Żabek.Grupę Krasnoludków odwiedził Pan Bartłomiej Szymanek-leśniczy z Nadleśnictwa Radom, który opowiedział dzieciom o swojej pracy, a także zaprezentował sposoby prawidłowego dokarmiania ptaków zimą. Na koniec spotkania dzieci otrzymały piękne ołówki z symbolami mieszkańców lasu oraz nasiona i energetyczne kule, które zostaną powieszone dla ptaków w przedszkolnym ogródku.Misiaczki poznały produkty zdrowe i niezdrowe dla zębów. Następnie zaprezentowały, jak należy prawidłowo myć zęby. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczną ” Zdrowy ząbek” oraz obejrzały film instruktażowy na temat higieny zębów.Pszczółki zapoznały się ze zjawiskiem „elektryzowania się przedmiotów”. Z ogromnym zainteresowaniem i ciekawością dzieci obserwowały unoszenie się kawałków papieru za pomocą balona. Sówki i Biedronki wykonały pracę plastyczną „Uśmiech od ucha do ucha”.

footer baner
intro baner