4 czerwca 2025, opublikowano w Kronika wydarzeń
Dzisiaj obchodziliśmy święto naszych najmłodszych, czyli Dzień Dziecka. ![]()
![]()
![]()
W naszym przedszkolu nie zabrakło atrakcji, które wywołały uśmiechy wśród przedszkolaków.![]()
Świętowanie zaczęliśmy od obejrzenia przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu rodziców dzieci z grupy Motylki.![]()
Potem uroczystości przeniosły się na przedszkolny plac zabaw, gdzie były tańce i zabawy przy muzyce. ![]()
![]()
![]()
Przedszkolaki miały okazję obejrzeć również spektakl w wykonaniu Teatru Kamishibai
oraz wziąć udział w warsztatach plastycznych.![]()
![]()
![]()
Oprócz wspomnianych atrakcji przedszkolaki mogły także podchodzić do różnych stanowisk, gdzie czekało na nich wiele niespodzianek oraz spróbować przygotowanych dla nich smakołyków. ![]()
![]()
![]()
Był to dzień pełen zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń.![]()
![]()
![]()
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy dużo radości na każdy dzień.![]()
![]()
![]()
Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu atrakcji dla dzieci: Radzie Rodziców, rodzicom z grupy Motylki, Natalii Sucheckiej z Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedlni-Letnisku, strażakom OSP w Jedlni-Letnisku, pracownikom GOK-u w Jedlni-Letnisku oraz uczniom ze Szkolnego Wolontariatu PSP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisku pod przewodnictwem p. Anety Alberskiej.![]()
![]()
![]()
Na obchody Dnia Dziecka przybyli również zaproszeni goście: burmistrz Jedlni-Letniska Rafał Kornat, Zastępca Burmistrza Jedlni-Letniska Tomasz Siczek oraz sekretarz Leszek Rejmer, którym dziękujemy za obecność. ![]()
![]()








+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
Facebook