20 czerwca 2026, opublikowano w Kronika wydarzeń
Dzieci z naszego przedszkola wraz z Panią Dyrektor zostały zaproszone na przedstawienie teatralne
pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, przygotowane przez uczniów klas 3a, 3b i 3c działających w Szkolnym Kole Teatralnym.
Spektakl został przygotowany pod kierunkiem nauczycielek: Magdaleny Michowskiej, Agnieszki Kucharskiej oraz Elżbiety Malarczyk.
Przedstawienie obejrzały dzieci z grup „Krasnoludki”,„Zielone Żabki”, ,, Biedroneczki”, ,,Sówki” oraz ,,Pszczółki” Mali widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, nagradzając aktorów gromkimi brawami.
Było to niezwykle ciekawe i wartościowe spotkanie
z teatrem, które dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.









+48 48 384 84 79 jedlnia.przedszkole@gmail.com
ul. Słoneczna 5/1, 26-630 Jedlnia-Letnisko
6.30-17.00
Facebook